FANDOM


IBAV World Tour Logo

IBAV World Tour 318 was the first edition of the IBAV World Tour, the worldwide men's basketball tournment organized by the International Basketball Association of Vexillium. The twenty IBAV Tier One teams participate in each edition, playing against each other once over nineteen rounds. The top-eight teams then advance to single-match quarterfinals, then semifinals and a grand final. The bottom six teams must then face the IBAV Tier Two teams in another tournment, the IBAV Open Circuit, for a spot on the next season IBAV World Tour.

ParticipantsEdit

First StageEdit

Round 1 - 10.Feb.318Edit


Flag Phenixia Phenixia 89 x 55 Flag-portocapital Porto Capital
Laurent Cansierge: 20
Victor Assiou: 20
Davide de Lakent: 15
Theo Vinola: 10
Hugo Larix: 24
Chico Gomez: 17
Paulo Atraídes: 5
Carlos al’Adich: 7
Romário Fagarino: 10
Mohammed Tibirica: 16


Flag-gurungdjara Gurungdjara 89 x 50 Tilly Flag Small Tilly
Wurradun Murrangmara: 10
Ngaran Gurudjairal: 19
Yuranga Ngalaiya: 20
Gawama Minyibamal: 26
Nuyyal Nganyudan: 14
Hoyley Gumbury: 4
Beyliff Fimbury: 6
Erne Heykbury: 10
Dorben Storbury: 20
Heyk Shorlbury: 10


Flag Duchy of Joos Joos 54 x 64 FLO Flovaigne
Tino Bossi: 6
Enrico Galluzzo: 12
Geronimo Nova: 12
Giuseppe Savaria: 12
Marino Casanova: 12
Vichau Ouilguim: 10
Moulim Hioûve: 12
Chouim Moyonde: 4
Chalime Magouille: 20
Ouide Avelène: 18


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba 75 x 45 Nkflag Nwandiqwe
Genard Farthi: 13
Darnell Chchchi: 22
Thimotheo Bukto: 16
Marvin Ziggo: 16
Andre Cherifi: 8
Darrius Mingo: 7
John Sivi Sebbe: 9
Jinki Dagumba: 7
Marten Marona: 6
Anvil Idi Assisi: 16


Flag-rovens Rovens 52 x 59 Svarthaedir Flag Small Svarthaedir
Nikola Hristic: 8
Marko Zvizyich: 13
Ivica Nikolich: 15
Stepan Pupin: 8
Robert Dewaar: 8
Alvar Effersøe: 11
Håkon Broberg: 7
Robban Damsceder: 23
Stig Kiel-Lützen: 6
Tycho Glerf Børres: 12


Utania Utania 60 x 49 Jlnovjan flag Jilnovia
David Spije: 18
Graham Cullen: 10
Edward Apuyu: 10
Jarama Sotomi: 14
Emand Koenraadt: 8
Lipik Rlov: 16
Prt Macmljanov: 13
Mjač Dvlnov:5
Mirik Lškov: 10
Vlk Janov: 5


FlagDSSB South Bay 68 x 73 FlagKemedal Kemedal
Jeoffroi Ruais: 18
Solon Knapen: 8
Yunu Missael: 12
Arnou Longprey: 14
Gerard Eaton: 16
Folant Bowen: 15
Awstin Pwerau: 5
Geraint Breuddyd: 15
Trahaearn Osgwrn: 18
Cledwyn Morris: 20


KYS Kasvrisavarsk 48 x 61 Westria Westria
Kviedo Memek: 18
Ves Krasnica: 8
Solven Sadin: 4
Fitri Fennec: 9
Tits Mesalpedic: 9
Earl Engl: 17
Tyce Braniff:16
Kray Tixon: 12
Tiff Aubrey: 8
Bic Ten Hoeff: 8


GuwimithFlag Guwimith 83 x 49 StSamuelFlag Samuelonia
Srebrenko Topich: 24
Milivoj Ivanchich: 18
Darko Polonovsk: 18
Zdeslav Bogdanov: 8
Svipa Pejich: 15
Hadleigh Kane-Bishop: 16
Edvald Bowheimmer: 14
Aulton Karslake: 3
Devon Highburn: 6
Christian Erincourt: 10


Flagtak Tak 60 x 42 Nwangawi Flag Small Nwangawi
Bos ob Syk: 18
nDaaŋg Ber: 16
Qe ob Ƕif: 15
nRllsa Rəəp: 3
mBrrmb Ƿɵŋ: 8
Krako Kasifi: 12
Maurice Darruda: 12
Jean Lu Wongsie: 10
Jamaal Gullu: 4
Luke Kherimba: 4

Round 2 - 17.Feb.318Edit


FLO Flovaigne 69 x 63 GuwimithFlag Guwimith
Vichau Ouilguim: 19
Moulim Hioûve: 13
Chouim Moyonde: 17
Chalime Magouille: 6
Ouide Avelène: 14
Srebrenko Topich: 15
Milivoj Ivanchich: 13
Zdeslav Bogdanov: 11
Svipa Pejich: 10
Darko Polonovsk: 14


Tilly Flag Small Tilly 67 x 48 FlagDSSB South Bay
Hoyley Gumbury: 20
Beyliff Fimbury: 9
Erne Heykbury: 4
Dorben Storbury: 18
Heyk Shorlbury: 16
Jeoffroi Ruais: 2
Solon Knapen: 12
Yunu Missael: 12
Arnou Longprey: 6
Gerard Eaton: 16


FlagKemedal Kemedal 72 x 58 Flag Phenixia Phenixia
Folant Bowen: 18
Awstin Pwerau: 19
Geraint Breuddyd: 7
Trahaearn Osgwrn: 16
Cledwyn Morris: 12
Laurent Cansierge: 11
Victor Assiou: 19
Davide de Lakent: 6
Theo Vinola: 16
Hugo Larix: 6


Nwangawi Flag Small Nwangawi 69 x 52 Flag-gurungdjara Gurungdjara
Krako Kasifi: 17
Maurice Darruda: 15
Jean Lu Wongsie: 11
Jamaal Gullu: 14
Luke Kherimba: 12
Wurradun Murrangmara: 9
Ngaran Gurudjairal: 11
Yuranga Ngalaiya: 8
Gawama Minyibamal: 12
Nuyyal Nganyudan: 12


Westria Westria 72 x 52 Flag Duchy of Joos Joos
Earl Engl: 29
Kray Tixon: 8
Tyce Braniff: 7
Tiff Aubrey: 12
Bic Ten Hoeff: 16
Tino Bossi: 5
Enrico Galluzzo: 20
Geronimo Nova: 9
Giuseppe Savaria: 12
Marino Casanova: 6


Jlnovjan flag Jilnovia 54 x 63 Flag-rovens Rovens
Prt Macmljanov: 4
Mjac Dvlnov: 10
Mirik Lskov: 10
Vlk Janov: 16
Lipik Rlov: 14
Nikola Hristic: 15
Marko Zvizyich: 18
Ivica Nikolich: 4
Stepan Pupin: 4
Robert Dewaar: 22


Nkflag Nwandiqwe 69 x 65 KYS Kasvrisavarsk
Darrius Mingo: 7
John Sivi Sebbe: 15
Jinki Dagumba: 11
Marten Marona: 18
Anvil Idi Assisi: 18
Ves Krasnica: 9
Kviedo Memek: 25
Solven Sadin: 7
Fitri Fennec: 8
Tits Mesalpedic: 16


Flag-portocapital Porto Capital 60 x 74 Utania Utania
Chico Gomez: 12
Paulo Atraídes: 16
Carlos al’Adich: 10
Romário Fagarino: 12
Mohammed Tibirica: 10
Jarama Sotomi: 12
Edward Apuyu: 20
Graham Cullen: 4
David Spije: 14
Emand Koenraadt: 24


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir 52 x 49 Flagtak Tak
Alvar Effersøe: 9
Håkon Broberg: 11
Robban Damsceder: 14
Stig Kiel-Lützen: 8
Tycho Glerf Børres: 10
nDaaŋg Ber: 4
Qe ob Ƕif: 14
nRllsa Rəəp: 9
mBrrmb Ƿɵŋ: 14
Bos ob Syk: 8


StSamuelFlag Samuelonia 67 x 64 Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba
Edvald Bowheimmer: 19
Aulton Karslake: 7
Devon Highburn: 17
Hadleigh Kane-Bishop: 16
Christian Erincourt: 8
Genard Farthi: 24
Darnell Chchchi: 4
Thimotheo Bukto: 10
Marvin Ziggo: 12
Andre Cherifi: 14

Round 3 - 24.Feb.318Edit


GuwimithFlag Guwimith 56 x 45 Jlnovjan flag Jilnovia
Srebrenko Topich: 16
Milivoj Ivanchich: 14
Zdeslav Bogdanov: 8
Svipa Pejich: 10
Darko Polonovsk: 8
Prt Macmljanov: 11
Mjac Dvlnov: 8
Mirik Lskov: 0
Vlk Janov: 12
Lipik Rlov: 14


Flag-gurungdjara Gurungdjara 81 x 62 FLO Flovaigne
Wurradun Murrangmara: 13
Ngaran Gurudjairal: 17
Yuranga Ngalaiya: 17
Gawama Minyibamal: 12
Nuyyal Nganyudan: 22
Vichau Ouilguim: 17
Moulim Hioûve: 19
Chouim Moyonde: 8
Chalime Magouille: 10
Ouide Avelène: 8


Flagtak Tak 65 x 56 Nkflag Nwandiqwe
nDaaŋg Ber: 14
Qe ob Ƕif: 11
nRllsa Rəəp: 10
mBrrmb Ƿɵŋ: 16
Bos ob Syk: 14
Darrius Mingo: 13
John Sivi Sebbe: 10
Jinki Dagumba: 9
Marten Marona: 8
Anvil Idi Assisi: 16


KYS Kasvrisavarsk 64 x 47 Flag-portocapital Porto Capital
Tits Mesalpedic: 27
Kviedo Memek: 4
Ves Krasnica: 9
Solven Sadin: 12
Fitri Fennec: 12
Chico Gomez: 14
Paulo Atraídes: 3
Carlos al’Adich: 10
Romário Fagarino: 12
Mohammed Tibirica: 8


FlagDSSB South Bay 52 x 60 Svarthaedir Flag Small Svarthaedir
Jeoffroi Ruais: 11
Solon Knapen: 13
Yunu Missael: 10
Arnou Longprey: 10
Gerard Eaton: 8
Alvar Effersøe: 8
Håkon Broberg: 22
Robban Damsceder: 8
Stig Kiel-Lützen: 10
Tycho Glerf Børres: 12


Utania Utania 65 x 52 Tilly Flag Small Tilly
Jarama Sotomi: 4
Edward Apuyu: 15
Graham Cullen: 22
David Spije: 8
Emand Koenraadt: 16
Hoyley Gumbury: 2
Beyliff Fimbury: 7
Erne Heykbury: 13
Dorben Storbury: 16
Heyk Shorlbury: 14


Flag-rovens Rovens 64 x 63 Nwangawi Flag Small Nwangawi
Nikola Hristic: 17
Marko Zvizyich: 9
Ivica Nikolich: 12
Stepan Pupin: 18
Robert Dewaar: 8
Krako Kasifi: 6
Maurice Darruda: 2
Jean Lu Wongsie: 23
Jamaal Gullu: 14
Luke Kherimba: 18


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba 60 x 58 Westria Westria
Genard Farthi: 11
Darnell Chchchi: 12
Thimotheo Bukto: 13
Marvin Ziggo: 12
Andre Cherifi: 12
Earl Engl: 8
Kray Tixon: 12
Tyce Braniff: 4
Tiff Aubrey: 18
Bic Ten Hoeff: 16


Flag Duchy of Joos Joos 59 x 62 FlagKemedal Kemedal
Tino Bossi: 15
Enrico Galluzzo: 28
Geronimo Nova: 2
Giuseppe Savaria: 6
Marino Casanova: 8
Folant Bowen: 2
Awstin Pwerau: 13
Geraint Breuddyd: 21
Trahaearn Osgwrn: 14
Cledwyn Morris: 12


Flag Phenixia Phenixia 60 x 61 StSamuelFlag Samuelonia
Laurent Cansierge: 14
Victor Assiou: 13
Davide de Lakent: 11
Theo Vinola: 6
Hugo Larix: 16
Edvald Bowheimmer: 9
Aulton Karslake: 16
Devon Highburn: 14
Hadleigh Kane-Bishop: 6
Christian Erincourt: 16

Round 4 - 03.Mar.318Edit


Westria Westria v GuwimithFlag Guwimith


Tilly Flag Small Tilly v Flag Duchy of Joos Joos


FLO Flovaigne v Flag-rovens Rovens


Jlnovjan flag Jilnovia v Flag-gurungdjara Gurungdjara


Nkflag Nwandiqwe v Utania Utania


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v Flag Phenixia Phenixia


StSamuelFlag Samuelonia v Flagtak Tak


FlagKemedal Kemedal v KYS Kasvrisavarsk


Flag-portocapital Porto Capital v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba


Nwangawi Flag Small Nwangawi v FlagDSSB South Bay

Round 5 - 10.Mar.318Edit


Utania Utania v StSamuelFlag Samuelonia


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v FLO Flovaigne


GuwimithFlag Guwimith v Flag-rovens Rovens


FlagKemedal Kemedal v Tilly Flag Small Tilly


Flag Phenixia Phenixia v Jlnovjan flag Jilnovia


FlagDSSB South Bay v Nkflag Nwandiqwe


KYS Kasvrisavarsk v Nwangawi Flag Small Nwangawi


Flag-gurungdjara Gurungdjara v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir


Flagtak Tak v Westria Westria


Flag Duchy of Joos Joos v Flag-portocapital Porto Capital

Round 6 - 17.Mar.318Edit


Tilly Flag Small Tilly v Nkflag Nwandiqwe


FLO Flovaigne v KYS Kasvrisavarsk


Westria Westria v Nwangawi Flag Small Nwangawi


Jlnovjan flag Jilnovia v Flagtak Tak


Flag-rovens Rovens v Flag-gurungdjara Gurungdjara


Flag-portocapital Porto Capital v FlagKemedal Kemedal


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba


Flag Duchy of Joos Joos v Utania Utania


StSamuelFlag Samuelonia v FlagDSSB South Bay


Flag Phenixia Phenixia v GuwimithFlag Guwimith

Round 7 - 24.Mar.318Edit


Flag-gurungdjara Gurungdjara v Flag Duchy of Joos Joos


Flagtak Tak v Flag Phenixia Phenixia


Nwangawi Flag Small Nwangawi v Jlnovjan flag Jilnovia


KYS Kasvrisavarsk v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir


Nkflag Nwandiqwe v StSamuelFlag Samuelonia


FlagDSSB South Bay v FLO Flovaigne


Utania Utania v Flag-rovens Rovens


Flag-portocapital Porto Capital v Tilly Flag Small Tilly


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v GuwimithFlag Guwimith


FlagKemedal Kemedal v Westria Westria

Round 8 - 31.Mar.318Edit


Flag-gurungdjara Gurungdjara v Flagtak Tak


GuwimithFlag Guwimith v Utania Utania


FLO Flovaigne v FlagKemedal Kemedal


Westria Westria v Nkflag Nwandiqwe


Flag-rovens Rovens v FlagDSSB South Bay


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v Flag-portocapital Porto Capital


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v Tilly Flag Small Tilly


Flag Duchy of Joos Joos v Jlnovjan flag Jilnovia


StSamuelFlag Samuelonia v Nwangawi Flag Small Nwangawi


Flag Phenixia Phenixia v KYS Kasvrisavarsk

Round 9 - 07.Apr.318Edit


Nkflag Nwandiqwe v FLO Flovaigne


Tilly Flag Small Tilly v StSamuelFlag Samuelonia


FlagDSSB South Bay v GuwimithFlag Guwimith


Utania Utania v Westria Westria


FlagKemedal Kemedal v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba


Nwangawi Flag Small Nwangawi v Flag Phenixia Phenixia


Flag-portocapital Porto Capital v Flag-gurungdjara Gurungdjara


Flagtak Tak v Flag Duchy of Joos Joos


KYS Kasvrisavarsk v Flag-rovens Rovens


Jlnovjan flag Jilnovia v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir

Round 10 - 14.Apr.318Edit


Flag-gurungdjara Gurungdjara v Utania Utania


GuwimithFlag Guwimith v Flagtak Tak


FLO Flovaigne v Jlnovjan flag Jilnovia


Westria Westria v Tilly Flag Small Tilly


Nkflag Nwandiqwe v FlagKemedal Kemedal


Flag-rovens Rovens v Flag Duchy of Joos Joos


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v Nwangawi Flag Small Nwangawi


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v KYS Kasvrisavarsk


StSamuelFlag Samuelonia v Flag-portocapital Porto Capital


Flag Phenixia Phenixia v FlagDSSB South Bay

Round 11 - 21.Apr.318Edit


Tilly Flag Small Tilly v FLO Flovaigne


Nwangawi Flag Small Nwangawi v Nkflag Nwandiqwe


KYS Kasvrisavarsk v Flag-gurungdjara Gurungdjara


Jlnovjan flag Jilnovia v FlagKemedal Kemedal


FlagDSSB South Bay v Flagtak Tak


Utania Utania v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba


Flag-rovens Rovens v Flag Phenixia Phenixia


Flag-portocapital Porto Capital v Westria Westria


Flag Duchy of Joos Joos v GuwimithFlag Guwimith


StSamuelFlag Samuelonia v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir

Round 12 - 28.Apr.318Edit


Tilly Flag Small Tilly v KYS Kasvrisavarsk


Flagtak Tak v Flag-rovens Rovens


GuwimithFlag Guwimith v Flag-gurungdjara Gurungdjara


FLO Flovaigne v Utania Utania


Westria Westria v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir


Nkflag Nwandiqwe v Flag-portocapital Porto Capital


FlagDSSB South Bay v Jlnovjan flag Jilnovia


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v Nwangawi Flag Small Nwangawi


Flag Phenixia Phenixia v Flag Duchy of Joos Joos


FlagKemedal Kemedal v StSamuelFlag Samuelonia

Round 13 - 05.May.318Edit


Flag-gurungdjara Gurungdjara v Flag Phenixia Phenixia


Nwangawi Flag Small Nwangawi v Flag-portocapital Porto Capital


GuwimithFlag Guwimith v FlagKemedal Kemedal


FLO Flovaigne v Flagtak Tak


Jlnovjan flag Jilnovia v Tilly Flag Small Tilly


Utania Utania v FlagDSSB South Bay


Flag-rovens Rovens v Westria Westria


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v Nkflag Nwandiqwe


Flag Duchy of Joos Joos v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba


StSamuelFlag Samuelonia v KYS Kasvrisavarsk

Round 14 - 12.May.318Edit


Tilly Flag Small Tilly v Nwangawi Flag Small Nwangawi


Flagtak Tak v Utania Utania


KYS Kasvrisavarsk v Jlnovjan flag Jilnovia


Westria Westria v StSamuelFlag Samuelonia


Nkflag Nwandiqwe v GuwimithFlag Guwimith


FlagDSSB South Bay v Flag Duchy of Joos Joos


Flag-portocapital Porto Capital v Flag-rovens Rovens


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v Flag-gurungdjara Gurungdjara


Flag Phenixia Phenixia v FLO Flovaigne


FlagKemedal Kemedal v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir

Round 15 - 19.May.318Edit


Flag-gurungdjara Gurungdjara v FlagDSSB South Bay


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v Tilly Flag Small Tilly


Flag-rovens Rovens v Nkflag Nwandiqwe


Utania Utania v Flag Phenixia Phenixia


Jlnovjan flag Jilnovia v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba


FLO Flovaigne v Westria Westria


GuwimithFlag Guwimith v KYS Kasvrisavarsk


Nwangawi Flag Small Nwangawi v FlagKemedal Kemedal


Flagtak Tak v Flag-portocapital Porto Capital


Flag Duchy of Joos Joos v StSamuelFlag Samuelonia

Round 16 - 26.May.318Edit


Tilly Flag Small Tilly v Flag Phenixia Phenixia


Nwangawi Flag Small Nwangawi v FLO Flovaigne


KYS Kasvrisavarsk v Utania Utania


Westria Westria v FlagDSSB South Bay


Nkflag Nwandiqwe v Jlnovjan flag Jilnovia


Flag-portocapital Porto Capital v GuwimithFlag Guwimith


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v Flag Duchy of Joos Joos


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v Flag-rovens Rovens


StSamuelFlag Samuelonia v Flag-gurungdjara Gurungdjara


FlagKemedal Kemedal v Flagtak Tak

Round 17 - 02.Jun.318Edit


Flag-gurungdjara Gurungdjara v FlagKemedal Kemedal


Flagtak Tak v KYS Kasvrisavarsk


GuwimithFlag Guwimith v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir


FLO Flovaigne v StSamuelFlag Samuelonia


Jlnovjan flag Jilnovia v Westria Westria


FlagDSSB South Bay v Flag-portocapital Porto Capital


Utania Utania v Nwangawi Flag Small Nwangawi


Flag-rovens Rovens v Tilly Flag Small Tilly


Flag Duchy of Joos Joos v Nkflag Nwandiqwe


Flag Phenixia Phenixia v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba

Round 18 - 09.Jun.318Edit


Tilly Flag Small Tilly v GuwimithFlag Guwimith


Nwangawi Flag Small Nwangawi v Flag Duchy of Joos Joos


KYS Kasvrisavarsk v FlagDSSB South Bay


Westria Westria v Flag-gurungdjara Gurungdjara


Nkflag Nwandiqwe v Flag Phenixia Phenixia


Flag-portocapital Porto Capital v Jlnovjan flag Jilnovia


Svarthaedir Flag Small Svarthaedir v FLO Flovaigne


Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba v Flagtak Tak


StSamuelFlag Samuelonia v Flag-rovens Rovens


FlagKemedal Kemedal v Utania Utania

Round 19 - 16.Jun.318Edit


Flag Phenixia Phenixia v Westria Westria


Flagtak Tak v Tilly Flag Small Tilly


GuwimithFlag Guwimith v Nwangawi Flag Small Nwangawi


FLO Flovaigne v Flag-portocapital Porto Capital


Jlnovjan flag Jilnovia v StSamuelFlag Samuelonia


FlagDSSB South Bay v Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba


Utania Utania v Svarthaedir Flag Small Svarthaedir


Flag-rovens Rovens v FlagKemedal Kemedal


Flag Duchy of Joos Joos v KYS Kasvrisavarsk


Flag-gurungdjara Gurungdjara v Nkflag Nwandiqwe

StandingsEdit

Team Points Matches Won Lost Points difference
1 Utania Utania 6 3 3 0 38
2 FlagKemedal Kemedal 6 3 3 0 22
3 Svarthaedir Flag Small Svarthaedir 6 3 3 0 18
4 Flag-gurungdjara Gurungdjara 4 3 2 1 41
5 GuwimithFlag Guwimith 4 3 2 1 39
6 Westria Westria 4 3 2 1 31
7 Qwatimbotimba Flag Small Qwatimbotimba 4 3 2 1 29
8 Flagtak Tak 4 3 2 1 24
9 Flag-rovens Rovens 4 3 2 1 3
10 FLO Flovaigne 4 3 2 1 -3
11 StSamuelFlag Samuelonia 4 3 2 1 -30
12 Flag Phenixia Phenixia 2 3 1 2 19
13 KYS Kasvrisavarsk 2 3 1 2 0
14 Nwangawi Flag Small Nwangawi 2 3 1 2 -2
15 Tilly Flag Small Tilly 2 3 1 2 -33
16 Nkflag Nwandiqwe 2 3 1 2 -35
17 Jlnovjan flag Jilnovia 0 3 0 3 -31
18 FlagDSSB South Bay 0 3 0 3 -32
19 Flag Duchy of Joos Joos 0 3 0 3 -33
20 Flag-portocapital Porto Capital 0 3 0 3 -65
teams Moves to Playoffs
teams Moves to IBAV Open Circuit

PlayoffsEdit

Quarterfinals (30.Jun.318)Edit


UnknownFlag TBD v UnknownFlag TBD


UnknownFlag TBD v UnknownFlag TBD


UnknownFlag TBD v UnknownFlag TBD


UnknownFlag TBD v UnknownFlag TBD

Semifinals (14.Jul.318)Edit


UnknownFlag TBD v UnknownFlag TBD


UnknownFlag TBD v UnknownFlag TBD

Final (28.Jul.318)Edit



UnknownFlag TBD v UnknownFlag TBD